13 Ocak 2023
655
ABONE OL

Erikli Kamp ve Karavan Alanları

Kamp severler için biçilmez kaftan olan Erikli kamp ve karavan alanları, turizme destek olan birçok firma tarafından sunuluyor. Berrak suları ve tertemiz kumsalları ile ilgi gören Erikli kamp alanları arasında bulunuyor. Tuvalet, buzdolabı, duş ve wifi gibi imkanların bulunduğu Çamlık Camping, Erikli Camping ve Yeşil Kamp Erikli’de kamp yapılabilecek mekanlar arasında yer alıyor.

Erikli Kamp ve Karavan Alanları

İster kendinize ait çadırınızla ister kamp alanındaki çadır imkanlarından yararlanarak kamp yapabileceğiniz pek çok alana Erikli’de rastlayabilirsiniz.

Çamlık Camping

Erikli kamp yapılabilecek yerler arasında oldukça meşhur olan Çamlık Camping, çam ağaçlarının altında, kuş sesleri ile huzurlu bir konaklama deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda Çamlık Camping, ferah denizin ve ağaçların kokusu ile sakin ve keyifli anılar biriktirebileceğiniz bir alana sahip. 20 seneyi aşkın tecrübesi ile kamp işletmeciliğine devam eden Çamlık Camping, misafirlerinin her açıdan rahat bir şekilde konaklamasını sağlıyor.

Yeşil Kamp

Erikli’de bulunan Yeşil Kamp, tertemiz orman havasını içinize çekerek eşsiz bir kamp deneyimi yaşamınızı sağlıyor. Sahile yakın olması sayesinde ferah bir ambiyansı olan Yeşil Kamp, isminden de anlaşılacağı üzere yeşil alanları ile göz kamaştırıyor. Edirne’de denize yakın kamp alanlarından biri olan Yeşil Kamp, Erikli Sahili’ne oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

Yeşil Kamp, içerisinde konaklanabilecek ağaç ev ve bungalovlar ile çeşitli alternatifler sunuyor. Bu kamp alanında çadırınızla kamp yapabileceğiniz gibi ağaç evlerde ya da bungalovlarda da kalabilirsiniz. Kamp yapmak için huzurlu ve keyifli bir alan sağlayan Yeşil Kamp, Erikli’de konaklamak için en ideal seçeneklerden biri.

Erikli Camping

Erikli çadır kamp alanları arasında bulunan Erikli Camping, çam ve deniz kokusunu buluşturan doğal alanı ile huzurlu bir kamp deneyimi yaşamanız için en uygun seçeneklerden biridir. Ailelerin sıklıkla tercih ettiği Erikli Camping, kiralık çadır olanakları ve kendi çadırınızla konaklayabileceğiniz geniş alanı ile uğrak bir mekandır.

Kampın güvenlikli bir alan içerisinde olması ve gece gündüz güvenliğin sağlanması, misafirlerin rahat bir şekilde kamp yapabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda rutin bir şekilde böcekler için ilaçlama yapılan bu kamp alanı, çocuklarınız ve sizin için oldukça güvenli bir alan sağlıyor. Erikli Camping fiyat 2022 yılında diğer yıllara oranla yükselmiş olsa da çeşitli imkanları sağlaması açısından ideal bir seçim oluyor.

Erikli’ye Nasıl Gidilir?

Erikli’ye çoğunlukla İstanbul’dan misafir geliyor. İstanbul misafirleri Erikli ile İstanbul arasında yaklaşık 250 kilometre yol kat ederek 3 saatlik bir yolculuk ile Erikli’ye geliyor. Erikli’ye TEM otoyolundan gidenlerin, Güneşli gişelerinden geçerek Trakya otoyolunun Kınalı çıkışına kadar gitmeleri gerekiyor. Bu yoldan ilerleyerek Tekirdağ’a kadar kullanmalılar. Daha sonra Malkara’dan Gelibolu yönüne doğru gidilmesi gerekiyor. Bundan sonra Enez Erikli’ye saparak ilerlendiği takdirde 30 kilometre sonra Erikli’ye varılabilir.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
3 Ekim 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Ekim 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Ekim 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
30 Eylül 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Eylül 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Eylül 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Trakya’nın İncisi Tekirdağ Plajları
GEZİ REHBERİ
Erikli Plajı Nerede? Nasıl Gidilir?
GEZİ REHBERİ
Uzunkum Plajı Nerede? Nasıl Gidilir?
GEZİ REHBERİ
Edirne Kent Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir?
GEZİ REHBERİ
Saros Körfezi Gezilecek Yerler
GEZİ REHBERİ
Karaağaç Tren İstasyonu Tarihi