06 Aralık 2021
477
ABONE OL

Lapseki'de Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yürütülen  proje kapsamında Dişbudak, Nusretiye ve Çataltepe köyleri arasında beton asfalt yol çalışmaları sürdürülüyor.

Lapseki'de Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Dişbudak, Nusretiye ve Çataltepe köyleri arasında beton asfalt yol çalışmaları sürüyor.

Yol yapımını inceleyerek bilgi alan AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin, gazetecilere yaptığı açıklamada bölgedeki 5 köyün beton asfalt ile buluştuğunu bildirdi.

Namık Ergin, şu bilgileri paylaştı:

"Bu bölgelerimizin grup yollarında ulaşım anlamında bu çalışmaya gerçekten çok ihtiyacı vardı. Biz de köy ziyaretlerimizde bu yolları yapacağımızın sözünü vermiştik, bugün bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bölgedeki yollarımızın tamamlanmasının ardından Beyçayır köyümüzden devam eden Karamusalar ve Eçialan bölgesi yoluna geçeceğiz Allah’ın izniyle. Amacımız Lapseki bölgesinde ulaşım anlamında hiçbir sorun kalmaması ve 2023 yılına kadar da bunu yapacağız, bizler bu işin takipçisi olacağız. Bu çalışmaları yaparken özellikle Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Genel Meclisi üyeleri, İlçe Kaymakamımızın ciddi anlamda çok büyük katkıları var. Kendilerine çok teşekkür ediyorum."

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
7 Aralık 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
6 Aralık 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
5 Aralık 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
4 Aralık 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Aralık 2023 Edirne Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

ÇANAKKALE
Çanakkale'de Orman Yangını
ÇANAKKALE
Assos’taki Aristo Heykeli Yenilendi