26 Ağustos 2022
65
ABONE OL

Üstün Dökmen Okul Öncesi & Üstün Dökmen Anaokulu

Üstün Dökmen Anaokulu, yüksek kalite ve uluslararası standartlardaki eğitim kalitesiyle hizmet veren bir eğitim kurumudur.

Üstün Dökmen Okul Öncesi & Üstün Dökmen Anaokulu

Çocukları için mümkün olduğunca en iyi anaokulunu seçmek isteyen ebeveynler anaokulu arayışına girerler. Üstün Dökmen Anaokulu çocukların keşfetmesini sağlayan, özgüvenlerini destekleyen ve keyifli öğrenmelerini sağlayan eğitim kurumudur.

3-6 yaş grubu çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi oldukça önemlidir. Bu yaş grubunda çocuğun alacağı eğitimin temelini oluşturmak ve sosyalleşmesini sağlamak için okul öncesi eğitim kurumu belirlenmelidir. Çocukların hayatı tanımaya başlayacağı, kendilerini keşfedeceği bir ortam sunan anaokulu seçilmesi gerekmektedir.

Anaokulunda öğrencilerin temel bilişse becerileri ve dil becerileri gelişir. Kişisel becerileri, kaba ve ince motor becerileri gelişir. Anaokulunda birey olmayı ve sosyalleşmeyi öğrenirler. İlkokula duygusal ve sosyal açıdan hazırlanırlar. Çocuklarla iş birliği yapmayı ve paylaşmayı keşfederler. Yeteneklerini fark etmeye başlarlar. Okul öncesi eğitim çocukların ilgi alanlarının şekillenmesini sağlar.

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu

Aileler çocuğu için en kaliteli ve en iyi eğitim veren kurum arayışına girebilir. Ebeveynler kreş tercih ederken yüksek kalite ve uluslararası standartlarda eğitim veren kurumları tercih etmelidir. Dragos Küçük Şeyler Anaokulu, özellikle Maltepe ve çevre illerde ikamet eden aileler için doğru bir tercihtir. Dragos anaokulu arasında bulunan Dragos Küçük Şeyler Anaokulu, özgün eğitim modeli ve yüksek kalite eğitim anlayışı ile çocuğun tüm gelişim alanlarında etkin gelişmesine katkı sağlar.

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu, eğitimci, psikolog, yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından kurulan bir kurumdur. Üstün Dökmen ve birçok uzman psikolog tarafından hazırlanan okul öncesi eğitim ve çocuk gelişimi programlarıyla öğrencilerin tüm gelişim alanlarını desteklemektedir. Çocukların merak ve keşfetme duygusunu artırmak, bilişsel ve zihinsel gelişimini desteklemek amacıyla eğitim sunan Dragos Küçük Şeyler, çocukların kaliteli eğitim görmesini sağlamaktadır.  

Çocuk eğitimiyle birlikte çocuk psikolojisi, yaratıcı çocuk yetiştirme, aile içi ve eşler arası iletişim, çocuklarda kişisel vizyon yaratma gibi konularda ebeveynlere destek olunmaktadır.

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu hakkında bilgi almak için dragos.kucukseyler.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum

Benzer İçerikler