22 Haziran 2023
339
ABONE OL

iPhone Anakart Değişimi

iPhone Anakart Değişimi

iPhone anakart, cihaz üzerindeki tüm bileşenlerin bağlandığı ve iletişim kurduğu bir merkezdir. Bellek, depolama, güç yönetimi, bağlantı noktaları gibi tüm işlemler anakart üzerinden gerçekleştirilir. Anakart üzerinde herhangi bir zarar meydana gelmesi halinde ise cihaz ya tamamen işlevini kaybeder ya da birtakım sorunlar oluşmaya başlar. iPhone anakart tamiri yapılamaz deniyor olsa da teknik servisimiz bu işlemi garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Anakart herhangi bir nedenden dolayı zarar görebilir. Kullanıcıların bize getirdiği en büyük şikayetler arasında cihazın su alması vardır. Dolayısıyla herhangi bir şekilde su almış ve anakartı yanmış olan iPhone telefonunuz varsa saatler içerisinde sorunu çözerek cihazınızı tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

iPhone Anakart Değişimi

iPhone anakart değişimi tüm iPhone modelleri için gerçekleştirilmektedir. Cihazınızın tamiri esnasında kullandığımız tüm parçalar orijinaldir bu nedenle teknik servis garantimiz kapsamında yer alır. iPhone anakart tamir işlemleri teknik servisimizde uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. İstanbul’da en iyi iPhone servisi aradığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Anakart Tamiri İstanbul

Teknik servisimizde hizmet veren teknisyenlerimizin tamamı kendi alanlarında uzmandır ve cihazınızdaki sorunu anında tespit edebilecektir. Anakart üzerinde yapılacak tüm işlemler uzmanlık gerektirdiği için cihazınızı teslim edeceğiniz teknik servis bu açıdan çok önemlidir.

iPhone Anakart Tamiri Neden Yapılmalıdır?

Anakart sorunu yaşayan bir telefon kullanılmaz durumda olacağından cihaz içerisindeki verilere ulaşmakta mümkün olmayacaktır.  Biz anakartınız üzerinde çalışırken tüm verilerinizi de kurtarmaya odaklanırız. Bu nedenle cihazınızla ilgili sorunun belirlenebilmesi müdahale öncesinde çok önemlidir.

iPhone Anakart Tamiri Fiyatları

iPhone anakart tamiri fiyatları cihazın modeline nasıl arıza aldığına ve arızalı parçanın ne olduğuna göre değişiklik gösterir. Cihazın gerçek fiyatını göz önünde bulundurduğunuz ve içindeki verilerin önemini düşündüğünüzde yeni bir cihaz almaktan çok daha uygun fiyata geleceğini unutmamalısınız. Bunun için anakartınızda sorun meydana gelmesi halinde telefonu atmak yerine bizimle iletişime geçmeniz mantıklı olacaktır.

iPhone Anakart Neden Bozulur?

iPhone anakart arızasının farklı nedenleri vardır. Örneğin cihazınızı düşürdüğünüzde, sert bir darbe aldığında, ıslandığında arızalanma ihtimali yüksektir. Apple her ne kadar cihazlarının darbeye ve suya dayanıklı olduğunu belirtiyor olsa da unutmamak gerekir ki bu cihazlar hassas bir yapıya sahiptir ve mutlaka korunmalıdır.

iPhone anakart değişim işlemleri için teknik servisimize https://www.teknonand.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
27 Şubat 2024 Edirne Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

ADVERTISEMENT
iPhone Anakart Değişimi
iPhone Anakart Değişimi
22.06.2023
339